Flappy Defenses

Kuş Avlama Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.23 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Dyad Games
Flappy Defenses; koloniler halinde gelen kuş sürülerini toplarla vurarak yok etmeye çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Flappy Defenses; koloniler halinde gelen kuş sürülerini toplarla vurarak yok etmeye çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Eğlenceli ses efektleri ile desteklenmiş yüksek kaliteli grafiklere sahip oyunda temel amacınız, sürüler halinde gelen kuşları top atan boruları kullanarak vurmaya ve yok etmeye çalışmak olacaktır.

Flappy Bird oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyun, oynanış biçimi olarak oldukça farklılık gösteriyor. Örneğin Flappy Bird oyununda sevimli kuşu boruların üzerinden ve altından geçirerek ilerletmeye çalışıyordur. Ancak Flappy Defenses oyununda boruları sürüler halinde gelen kuşların üzerine top atmak ve yok etmek için kullanıyoruz.

9 farklı kuş çeşidi olan oyunda, her vurduğunuz kuş türü size farklı beceriler kazandıracak. Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunu ekrana yapacağınız minik dokunuşlarla yönetebiliyorsunuz. Yani kuş sürüsünü gördüğünüzde ekrana dokunacak ve boruların top atmasını sağlayacaksınız. Bu şekilde tüm kuşları yok ederek ekranı temizlemelisiniz. En yüksek skorunuzu arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi kendi rekorunuzu kırarak liderlik listesinde yerinizi alabilirsiniz.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel bir çözüm olan Flappy Defenses oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Flappy Defenses indir
DİĞER SÜRÜMLER